تبلیغات
iran - سوختگی تماشاگر پرسپولیس در اثر پرتاب نارنجک
خوش آمدید

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت 1392
معاون اورژانس غرب تهران از سوختگی تماشاگر پرسپولیس در دیدار فینال جام حذفی بر اثر پرتاب نارنجک و انتقال این تماشاگر به بیمارستان خبر داد.
محمدحسین مهدیان در خصوص تعداد تماشاگران مصدوم و مجروح دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: روز یکشنبه اورژانس مستقر در ورزشگاه آزادی 110 مورد مراجعه داشت که این تعداد به صورت سرپایی درمان شدند. بیشتر موارد مراجعه به دریافت قرص و دارو، سوختگی، پانسمان و سردرد اختصاص داشت.

وی افزود: علاوه بر این، شش مورد انتقالی هم به بیمارستان فیاض بخش داشتیم. یکی از این انتقالی‌ها تماشاگر پرسپولیسی بود که در اثر پرتاب نارنجک دچار سوختگی شده بود.

معاون اورژانس غرب تهران درباره تصادفی که ساعت 15 روز یکشنبه در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی رخ داده بود، هم اظهار داشت: تصادف یک دستگاه وانت با یک دستگاه اتوبوس واحد یک مصدوم داشت. این فرد از ناحیه سر دچار شکستگی شده بود که همکاران ما او را به بیمارستان فیاض بخش منتقل کردند.

به گفته مهدیان، در دیدار فینال جام حذفی شش دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس و یک موتورسیکلت امداد در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

فینال جام حذفی فوتبال روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و تیم‌ سپاهان موفق شد در ضربات پنالتی، پرسپولیس را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی برسد.ارسال توسط محسن
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
وصیت نامه شهدا

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

شادزیست

دانلود فیلم

لیمونات

تک باکس

دانلود نرم افزار